Massagepraktijk Cathmahe: Ayurvedisch Massage Therapeut Marja Bais
Bremstraat 201783 BG Den Helder
0223615477 Over Massagepraktijk Cathmahe: Ayurvedisch Massage Therapeut Marja Bais
Waarom ayurvedische massages.Het is een goede investering is om regelmatig een Ayurvedische massage te ondergaan.
De Ayurveda adviseert regelmatig een massage te nemen als onderdeel van een gezond leven. In deze traditie geef ik alleen vrouwen de algehele lichaamsmassage. Bij de deelmassages behandel ik ook heren.
Met de massages kunt u het volgende bereiken.
# rust en ontspanning
# vermindering van stressgerelateerde klachten
# verbetering van een verstoord slaappatroon
# verbeterde ontgifting van het lymfesysteem
# verbetering van de doorbloedingstimulatie van de levensenergie
Aanraken is levensbehoefte!!
Door een te hoog levenstempo is er dikwijls geen aandacht meer voor jezelf. Hierdoor raken lichaam en geest uit balans. Zo komen klachten en kwaaltjes ons leven binnen geslopen. Massages doen meer voor je dan je denkt. Door massage komt de stof oxytocine vrij. Oxytocine, ook wel een van de zogenaamde gelukshormonen, zorgt ervoor dat lichaam en geest weer in contact komen met elkaar. Dat zorgt voor een tevredenstellend levensritme. Daardoor zijn de massages zo bevordelijk voor groei, ontwikkeling, rust en gezondheid.
Massage helpt je biologische leeftijd te verlagen
Door massage wordt de secretie van V.I.P. (Vaso actief Iintestinaal Polypeptide) gestimuleerd. V.I.P. is een van de sterkste vaatverwijdende middelen die de medische wetenschap kent. Het versterkt de bloedstroom naar het hart. De in de hersenen aanwezige neuropeptides bevinden zich ook in de huid. Deze reageren op liefdevolle aanrakingen. Hetgeen betekent dat massage een belangrijk instrument is in de behandeling van hart- en vaatziekten en ouderdomverschijnselen.
Heilzame werking van Ayurvedische massages.
Wetenschappelijke proeven met 2 groepen konijnen hebben uitgewezen dat groep 1, ondanks een hoog cholesterolrijk dieet, een lagere cholesterol waarde had dan groep 2. De oorzaak was dat de verzorgers van groep 1 de diertjes niet alleen voerden, maar ook aaiden en knuffelden. Bij prematuur geboren baby’s werd een gewichtstoename geconstateerd van gemiddeld 49 procent. Oorzaak: deze baby’s werden gestreeld en geknuffeld waarbij de stof oxytocine vrijkomt, die voor een tevreden gevoel zorgt. Het strelen zorgt voor de uitscheiding van anabole hormonen (groeihormonen). Geringe hoeveelheden hiervan vertragen het verouderingsproces.
informatie Tel.0223 615477.
Tarieven bij afspraak.
Erotische massages zijn geen optie !
Dienstverlening
| 's avonds geopend: | Ja |
| In het weekend geopend: | Nee |
| Massage op evenementen: | Nee |
| Massage aan huis: | Nee |
| Soort(en) massage: |
Ayurvedische massages |
Babymassage |
Holistic-Pulsing |
klankschaal-massage |
Massage op Hydro Wave kussens. |
Oorkaars behandeling |
| Werkzame personen: |
Vrouw |
Artikelen van Massagepraktijk Cathmahe: Ayurvedisch Massage Therapeut Marja Bais
Hydrowave en penseelmassageDeze pagina is geprint via massage-info.nl


