Massage-info.nl
massage

Welzijn , Sport & ontspannings massages

De Tufein 2
8702 DC Bolsward
0611284032

Over Welzijn , Sport & ontspannings massages

Wie:

Ik zal me even voorstellen. Ik ben een vrouw ( uit Rusland afkomstig ). Ben getrouwd en heb 2 kinderen Ik heb naast mijn HBO opleiding als docent lichamelijke opvoeding een volledige massage cursus afgerond.
Omdat ik zelf fanatiek aan het sporten ben weet ik als niemand anders hoe belangrijk een goede sportmassage is. Daarom wil ik mijn collega sporters graag een handje helpen. Heeft u na het sporten / werken last van spierpijn en/of andere lichamelijke klachten ? Laat u zichzelf dan door mij masseren.



Voor wie:

Wie kan bij mij terecht. In pricipe iedereen met én zonder klachten en zowel
jong als oud. Ik doe naast sportmassage óók ontspanningsmassage.


Waarom de massage van Welzijn:

Ik maak gebruik van een combinatie van Zweedse/Finse en Russische technieken. Het is volkomen anders dan wat u hier in Nederland gewent bent. Mijn massage kan vergeleken worden met dezelfde opbouw van een goede sportles. Ik begin rustig de spieren op te warmen (warming-up) vervolgens de massage zelf met allerlei handgrepen en massage technieken (kern) en ten slotte een ontspanningsmoment (cooling down). Bovenstaande is typerend voor de Russische methode’s

Ik ben overtuigd van mijn kwalitatieve hoogwaardige behandeling én ik kan u verzekeren dat u bij mij terug zult komen ! Ik hoop u spoedig te mogen behandelen op mijn massagetafel.

Met vriendelijke groeten Jeanna

voor meer info google welzijn in Bolsward , dan komt U bij mijn site terecht

Dienstverlening

's avonds geopend: Ja
In het weekend geopend: Ja
Massage op evenementen: Nee
Massage aan huis: Ja
Soort(en) massage:
Combinatie van Zweedse
Russische en Finse ( kijk op mijn website )
Ontspanningsmassage
Sportmassage
Werkzame personen:
Vrouw

Deze pagina is geprint via massage-info.nl